ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Ця Політика конфіденційності є додатком до Правил користування (далі — «Правила») та регулює умови конфіденційності між Компанією та Клієнтом під час використання Додатка. Усі умови та терміни, визначені Правилами, застосовні і мають аналогічне значення у цій Політиці конфіденційності. Використовуючи Додаток, Клієнт погоджується з цією Політикою конфіденційності. Якщо для роботи з Додатком потрібно завантажити програмне забезпечення, воно може автоматично оновлюватися на мобільному пристрої Клієнта при з’явленні наступної його версії або впровадженні нової функції. У окремих випадках дозволяється налаштування параметрів автоматичного оновлення.

ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ ТА ОСОБИСТИХ ДАНИХ КЛІЄНТІВ
Кожен Клієнт може використовувати Додаток, не надаючи свого імені чи будь-якої особистої інформації та персональних даних, тому всі Клієнти, що використовують Додаток, можуть залишатися анонімними, поки не приймуть рішення про авторизацію в Додатку. З метою підвищення комфорту Клієнтів при використанні Додатка, при встановленні на мобільний пристрій Додатка у Клієнтів можуть запитуватися дані, які можуть включати повне ім’я, номер телефону, місцезнаходження (місто, адреса) та інші відомості. Також за допомогою серверів Компанії зберігається інформація про активність Клієнта в Додатку. Крім того, Компанія збирає та зберігає дані у вигляді інформації про надані Послуги, а також інформацію про них. До складу особистої інформації та персональних даних може входити певна інформація, яку Клієнти не надають безпосередньо, оскільки Компанія протоколює інформацію, що стосується порядку доступу до Додатка. Незважаючи на вищезазначене, Компанія має право збирати наступну інформацію:
• відомості про мобільний пристрій Клієнта (модель, версія операційної системи, унікальні ідентифікатори пристрою, а також дані про мобільну мережу та номер телефону);
• дані журналів, які містять інформацію про використання Додатка або перегляд вмісту, наданого за допомогою Додатка (включаючи, але не обмежуючись деталями щодо використання Додатка, включаючи пошукові запити, дані про телефонні виклики, включаючи номери телефонів для вхідних, вихідних і переспрямованих викликів, дату, час, тип та тривалість викликів, а також інформація про маршрут SMS, IP-адреси, дані про апаратні події, включаючи помилки та дії в системі, а також налаштування, тип та мову браузера, дату та час запиту та URL-переходу);
• дані про місцезнаходження (включаючи дані GPS, відправлені мобільним пристроєм, дані різних технологій визначення координат).
Особиста інформація та персональні дані Клієнтів можуть бути використані Компанією для адміністративних цілей, наприклад, для внутрішніх розслідувань порушень Правил та даної Політики конфіденційності. Прямий доступ до особистої інформації та персональних даних Клієнта мають лише уповноважені працівники Компанії, які займаються обслуговуванням Додатка. Вони зобов’язані зберігати персональні дані у суворій таємниці та запобігати доступу до них сторонніх та неуповноважених осіб. Кожен Клієнт Додатка має право переглядати, редагувати та видаляти особисту інформацію та персональні дані у своєму обліковому записі.

ВИКОРИСТАННЯ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
Компанія не продає, не надає в оренду та не ділиться особистою інформацією Клієнтів з третіми сторонами, за винятком бізнес-партнерів Компанії. Проте, Компанія може використовувати електронні адреси для відправлення оновлень або новин Додатка. При цьому Клієнт в будь-який момент може відмовитися від отримання таких повідомлень. Інформація, яка стосується порядку доступу до Додатка, може використовуватися Компанією для діагностики функціонування Додатка, а також для забезпечення високої якості обслуговування Клієнтів. Крім того, особиста інформація та персональні дані можуть використовуватися для аналізу поведінки Клієнтів у Додатку, для оцінки інтересу, виявленого щодо різних розділів Додатка. Компанія залишає за собою право ділитися особистою інформацією та персональними даними Клієнтів з установниками та керівниками Компанії, а також з усіма філіями, представництвами та іншими пов’язаними з Компанією компаніями, але зобов’язується вимагати від усіх, хто матиме доступ до цієї інформації, дотримання умов даної Політики конфіденційності.
Громадськодоступні дані облікового запису Клієнта у Додатку, а також відомості про дії, які Клієнт здійснює в Додатку, можуть бути використані Компанією в комерційних цілях, включаючи рекламні акції. Клієнт самостійно визначає, яка інформація є громадськодоступною.

БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЇ
У Додатку прийняті заходи для забезпечення безпеки та захисту особистої інформації та персональних даних Клієнтів від їх втрати, зловживання, несанкціонованого доступу, використання, розголошення, внесення змін чи знищення. Компанія звертає увагу, що жоден із існуючих способів передачі даних не може бути абсолютно безпечним. Тому, незважаючи на всі заходи щодо забезпечення безпеки, Компанія не може гарантувати 100% збереження інформації та даних. Компанія не несе відповідальності за незаконні дії третіх осіб, хакерів, зловживальників та інших правопорушників, які можуть порушувати умови даної Політики конфіденційності та намагатися заволодіти повністю або частково особистою інформацією та персональними даними Клієнтів, а також використовувати її в особистих цілях. Під час роботи з Додатком Клієнтові не надаються права на інтелектуальну власність ні самого Додатка (крім ліцензії, зазначеної в Правилах), ні на пов’язаний з ним вміст. Вказаний вміст Додатка може бути використаний Клієнтом лише у тому випадку, якщо він отримав дозвіл його власника або якщо така можливість надається законодавством. Дана Політика конфіденційності не надає Клієнтам прав на використання будь-яких відмітних елементів Додатка. Клієнт не повинен видаляти, приховувати або змінювати юридичні повідомлення, що відображаються в Додатку. Окремі функції Додатка дозволяють Клієнтам завантажувати, додавати, зберігати, надсилати чи отримувати вміст. При цьому всі права на інтелектуальну власність щодо таких матеріалів залишаються у їх власника. Системи Додатка автоматично аналізують вміст Клієнта з метою надання корисної для Клієнта інформації. Крім того, такий аналіз допомагає виявляти спам та шкідливі програми. Він виконується під час відправлення, отримання та зберігання інформації.

ЗМІНИ В ПОЛІТИЦІ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Компанія залишає за собою право оновлювати, редагувати та вносити зміни у дану Політику конфіденційності без додаткового повідомлення Клієнтів. Датою набуття чинності змін є дата публікації на Сайті або на веб-сторінці Додатка на сайтах https://play.google.com/ та App Store оновленої версії Політики конфіденційності.

ЗАПИТИ ТА СКАРГИ КЛІЄНТІВ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
У випадках, коли, на думку Клієнта, були порушені умови даної Політики конфіденційності стосовно особистої інформації та персональних даних, або якщо є питання, що стосуються конфіденційності, необхідно скористатися функцією

Водіям

Правила і умови (Terms and conditions)

1. Інформаційні послуги водіям надаються у м.Києві та Києвській області та у м.Херсон та Херсонській області.

2. Для початку співпраці треба надіслати фотографії документів на машину та водійськіх прав на Viber за телефоном +380503151752

3. Після реєстрації треба поповнити особистий рахунок водія.

4. Оплата особистого рахунку водія проводиться платіжними картами Visa та MasterCard - WayForPay.

Правила повернення грошових коштів (Refund policy)

1. Якщо ви вирішили зупинити співпрацю з нами, для повернення невикористаних коштів з особистого рахунку водія звертайтеся за контактним телефоном +380503151752

2. Гроші з вашого акаунту будуть повернені у строк 72 години з часу звернення.

Контактна інформація

ФОП Пасько Юрій Ігорович

ЄДРПОУ 2858402713

07300, Київська обл., м. Вишгород, вул. Кургузова, 11Д, кВ. 102.

п/р UA613052990000026005026217745

Банк ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Код банку 305299

Тел.: +380503151752