Водіям

Перейти на Головну

Правила і умови (Terms and conditions)

1. Інформаційні послуги водіям надаються у м.Києві та Києвській області та у м.Херсон та Херсонській області.

2. Для початку співпраці треба надіслати фотографії документів на машину та водійськіх прав на Viber за телефоном +380503151752

3. Після реєстрації треба поповнити особистий рахунок водія.

4. Оплата особистого рахунку водія проводиться платіжними картами Visa та MasterCard - WayForPay.

Правила повернення грошових коштів (Refund policy)

1. Якщо ви вирішили зупинити співпрацю з нами, для повернення невикористаних коштів з особистого рахунку водія звертайтеся за контактним телефоном +380503151752

2. Гроші з вашого акаунту будуть повернені у строк 72 години з часу звернення.

Контактна інформація

ФОП Пасько Юрій Ігорович

ЄДРПОУ 2858402713

07300, Київська обл., м. Вишгород, вул. Кургузова, 11Д, кВ. 102.

п/р UA613052990000026005026217745

Банк ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Код банку 305299

Тел.: +380503151752

Пасажирам

Політика конфіденційності

Перейти на Головну

1.1. Завантажуючи мобільний додаток «Таксі Плюс 244» на пристрій і / або використовуючи будь-яку його функцію або сервіс, Користувач беззастережно приймає умови цієї угоди і в повному обсязі погоджується з ними, в тому числі щодо збирання, а також обсягу, умов і підстав використання його персональних даних інформаційно-диспетчерською службою таксі «таксі Плюс 244» (далі - Виконавець).

1.2. Погоджуючись з цією угодою Користувач надає на необмежений термін однозначне, безумовне і безвідкличне згоду на вчинення Виконавцем будь-якої дії або сукупності дій, таких як збір, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних користувача, в тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем (далі - обробка персональних даних), в тому числі, але не виключно таких персональних даних: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти, IP-адресу та інші дані, що надаються Замовником при заповненні реєстраційної форми, даних профілю користувача.

1.3. Здійснюючи завантаження або оновлення мобільної програми Замовник дає згоду на обробку персональних даних. Воно надається Користувачем фактом завантаження або обновлени мобільного додатка «Таксі Плюс 244».

1.4. Згода на обробку персональних даних надається Замовником з метою використання їх Виконавцем для організації та поліпшення якості послуг, що надаються Замовнику.

1.5. Виконавець не обмежений у застосуванні засобів обробки персональних даних Замовника.

1.6. Виконавець не передає отримані ним персональні дані користувача третім особам, які не пов'язані з наданням йому послуг, за винятком випадків прямо передбачених чинним законодавством.

1.7. Виконавець не несе відповідальності за використання номера телефону або інших ідентифікаторів засобів зв'язку Замовника третіми особами, яким зазначена інформація була отримана для надання послуг Замовнику.

1.8. Ухвалення цієї угоди Користувачем є письмовим підтвердженням отримання ним повідомлення про власника персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, свої права, визначені Законом України від 01.06.2010р. № 2297-VI «Про захист персональних даних», мета збору персональних даних та осіб, яким передаються його персональні дані.

1.9. Виконавець має право в будь-який час в односторонньому порядку вносити зміни до цього Договору, а Замовник без будь-якого додаткового підтвердження беззастережно приймає такі зміни і в повному обсязі погоджується з ними. Оновлені умови угоди вступають в силу з моменту їх опублікування. Користування мобільним додатком «Таксі Плюс 244» є підтвердженням обізнаності користувача з поточними умовами угоди.